Кафедра іноземних мов

Мова:

Оголошено набір на курси інтенсивного вивчення іноземних мов

 

 

 

 

 

Кафедра іноземних мов починає набір на курси інтенсивного вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька)! Курси проводяться за підручниками Headway і New English Filе видавництва Cambridge University Press. Використовуються також відео, аудіо матеріали.

Заняття будуть проводитися за програмою, що відрізняється від навчальної програми, яка представлена на заняттях в університеті. Переваги курсів полягають перш за все в тому, що Ви будете вивчати іноземну мову відповідно до Вашого рівня, тобто – навчатися за матеріалом зрозумілому Вам. Особливо це зручно для студентів, які не складали ЗНО з англійської мови під час вступу до університету і мають занизький рівень мови і їм буде важко засвоювати навчальний матеріал, який вивчають на звичайних заняттях, а це передбачає рівень В1 (Intermediate). Також студенти, які мають вищий рівень і бажають розвивати його надалі, матимуть можливість вибрати рівень Upper-Intermediate і вище.

Перш ніж записатися на курс, кожен студент має  визначити свій рівень мови (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate and Upper-Intermediate). Для цього Ви проходите тестування на кафедрі іноземних мов (ауд. 331)

На час дії карантину курси будуть проходити в форматі онлайн навчання, 2 рази на тиждень по 1.5 години за розкладом, зручним для Вас. Студенти, які відвідують курси можуть не відвідувати заняття, передбачені навчальною програмою та отримати заліки та іспити у викладача на курсах. Загальний обсяг годин на рік – 120 годин, оплата 4500 гривень за рік! Оплата здійснюється одним траншем. Оплата частинами не передбачена.

Всі, хто зацікавився, звертайтеся на кафедру іноземних мов ХНУРЕ, головний корпус, ауд. 236. (тел. +38 057 702-13-49) або до викладача групи. Тестування рівня буде проходити в ауд. 331 (головний корпус) з 9.00 до 14.00. Банківські реквізити для оплати у викладача Вашої групи. Очікуваний початок курсів – кінець жовтня.