Кафедра іноземних мов

Мова:

МІСЯЦЬ КАР’ЄРИ В ХНУРЕ

У ХНУРЕ СТАРТУВАВ МІСЯЦЬ КАР’ЄРИ!

 

 

 

 

 

 

З 1 по 31 жовтня у Харківському національному університеті радіоелектроніки проводиться Місяць кар’єри. Компанії-партнери підготували для студентів презентації, вебінари, тестування, конкурси та інші види активностей.

Розклад подій розміщено на сайті відділу практики «Центр-Кар’єра» (http://rabota.nure.ua/page/show?name=career-month). Слідкувати за оновленнями можна на сайті (http://rabota.nure.ua/page/show?name=career-month) та у соцмережах Telegram (http://t.me/career_nure), Facebook (https://www.facebook.com/groups/career.nure/).

Після завершення усіх івентів записи трансляцій будуть доступні на YouTube-каналі Rabota NURE (https://www.youtube.com/channel/UCRR-n9huBrZ3b9T8F45I_9Q).

В заході візьмуть участь такі IT-компанії: NIX, Sigma Software, SoftServe, Epam, DataArt, G5, Solid Software, Distributed Lab, GeoComply, та інші.

Студенти проведуть місяць з користю. Дізнаються про особливості командної роботи, інструменти та технології, отримають поради та настанови від досвідчених експертів! Це перший крок на шляху до працевлаштування!