Кафедра іноземних мов

Мова:

ХНУРЕ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ БЛЕКАУТІВ

Поки наші енергетики творять дива, повертаючи електроенергію до Харкова та області, ми продовжуємо працювати на повну потужність!

 

Минув непередбачувано складний тиждень, й ми в ХНУРЕ пишаємось тим, що вкотре згуртувались та впорались із повноцінним забезпеченням освітнього процесу, проведенням офлайн-занять у метрошколі, та всіма поточними запланованими завданнями. Студенти та аспіранти університету продовжують здобувати знання в дистанційному режимі, тоді як працівники на робочих місцях провадять освітній процес, готуються до акредитаційних експертиз, оновлюють навчально-методичні бази.

Блекаути не здатні нас зупинити чи сповільнити, адже ми свідомі своєї мети та знаємо, що попри всі складнощі спільно діємо сьогодні заради майбутнього. Завдяки генеруючим потужностям університет забезпечує всі робочі процеси протягом дня, тоді як чергові служби контролюють стан інфраструктури вночі.

Дякуємо за підтримку нашим партнерам в Україні та за кордоном, працівникам, які працюють і вдень, і вночі для нормального функціонування університету. Ми продовжуємо нести світло знань та науки, працюємо невтомно та натхненно!

ХНУРЕ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ БЛЕКАУТІВ      ХНУРЕ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ БЛЕКАУТІВ ХНУРЕ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ В УМОВАХ БЛЕКАУТІВ