Кафедра іноземних мов

Мова:

Ярмарок професій

 

Онлайн марафон «Ярмарок професій».
«Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ».

 

 

 

🏛Вступаючи до ХНУРЕ, абітурієнт може уявляти собі лише можливі орієнтири своєї майбутньої роботи, перспективи професії та працевлаштування. Одне з найпопулярніших запитань від абітурієнтів: «Ким я можу працювати після закінчення омріяної освітньої програми?»:hushed:
✍Запрошуємо абітурієнтів ХНУРЕ 14-17 червня о 10.00 на YouTub-канал NURE TV на зустрічі з роботодавцями по кожній освітній програмі у онлайн-марафоні “Ярмарок професій. Обери свою майбутню професію з ХНУРЕ”.
Роботодавці кожної освітньої програми порадять, як правильно обрати свою майбутню професію в ХНУРЕ та нададуть відповіді на наступні запитання:
Де можуть працювати випускники ХНУРЕ?
Які особливості майбутньої професії випускника кожної освітньої програми?
Які перспективи професійного росту у цій професії?: Як роботодавці обирають найкращого кандидата на робоче місце?
Які навички та знання потрібні, щоб стати фахівцем?
Які додаткові Soft Skills цінуються?
14 червня https://youtu.be/sl8_Cvgko6Q
15 червня https://youtu.be/tcHtF1PEAAc
16 червня https://youtu.be/EBiMM-ePX9k
17 червня https://youtu.be/oL0uZ2NvcsQ
Про все це поговоримо вже 14-17 червня на каналі NURE TV, а зовсім скоро анонсуємо програму кожного дня, аби ти не пропустив ті професії та освітні програми, які тебе найбільше цікавлять.
Обирай свою професію майбутнього в Першому серед кращих!
Незабувай задавати свої питання роботодавцям та приймати участь у вікторині щоб виграти цікаві призи від ХНУРЕ та Kharkiv IT cluster!
А поки ти чекаєш зустрічі з стейкхолдерами, маєш час самостійно познайомитися з найкращими освітньої програми, які є в нашому університеті: